Паломницькі тури

Паломницькі тури


Паломницькі тури можна назвати духовними подорожами. Такі туристичні поїздки користуються великим попитом у віруючих людей, а також тих, хто цікавиться історією та культурою різних країн.

Туристична фірма «Корасон-ІФ» запрошує всіх, хто мріє побувати у святих місцях. Під час такої поїздки можна усамітнитися, помолитися, розібратися у собі та доторкнутися до стародавніх реліквій.

Ми організуємо паломницькі тури з Івано-Франківська за різними напрямками у будь-яку пору року. Залежно від побажань клієнта допоможемо спланувати і провести тур вихідного дня, поїздку на кілька днів або подорож, присвячену певній релігійній події. Як правило, до вартості поїздки входять:

  • транспорт,
  • проживання;
  • послуги екскурсовода,
  • програма може включати присутність на службах.

Детальні умови обговорюються індивідуально і змінюються з урахуванням особливостей туру (мандрівники також можуть скористатися акційними пропозиціями).

Паломницькі тури в Ізраїль

У всьому світі особливий інтерес становлять паломницькі тури до Ізраїлю, наприклад: Івано-Франківськ – Тель-Авів – Єрусалим – Віфлеєм. Час перебування на Святій Землі і програма можуть істотно відрізнятися. Так, за вашим бажанням, можна включити до туру відвідування Йорданії. Паломницькі поїздки в Ізраїль унікальні тим, що мандрівник отримує можливість відвідати не один, а відразу три релігійні центри, адже в цій країні знаходяться святині іудаїзму, християнства та ісламу.

Паломницькі поїздки з Івано-Франківська в Меджугор’є

Останнім часом нас часто запитують про паломницькі тури в Меджугор’є. «Корасон-ІФ» допоможе вам потрапити в одне з найбільш відвідуваних паломницьких місць на планеті. Сюди, в невеличке селище на півдні Боснії та Герцеговини, щороку приїжджають близько 2 мільйонів туристів з усього світу. Віруючі люди мріють своїми очима побачити місце, де паломникам явилась Свята Богородиця.

Звичайно, цікавих напрямків для вірян набагато більше. Завдяки нашій фірмі вже чимало вірян відвідали паломницькі тури Івано-Франківськ – Греція, Івано-Франківськ – Італія та за іншими програмами. Зв’яжіться з нами, щоб детально обговорити вашу незабутню духовну мандрівку.

Також ми пропонуємо незабутні екскурсійні тури по Європі та Україні для тих, хто не уявляє своє життя без мандрів.

Відправити запит на підбір туру