Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
qQCtfYr2LdLvdAK9DpWu

Тур в Грецію

Греція є однією з найбільш відвідуваних країн Європи. І справа не тільки в тому, що у неї прекрасні пляжі, відповідний для літнього відпочинку клімат і чисте море. Греція є музеєм під відкритим небом. Кожне місто просочене духом старовини. Навіть в невеликих селах Греції можна знайти руїни стародавньої фортеці або фрагменти античних храмів.

Середина і кінець травня є найкращим часом для відпочинку в Греції. В цей час ще не жарко, туристів небагато і вже можна купатися. Оксамитовий сезон в Греції – вересень і жовтень. У липні – серпні краще відпочивати на островах, там спека легше переноситься через бриз.

Офіційною мовою є грецька, також зустрічаються англійська, французька, німецька, італійська мови. У деяких магазинах і готелях обслуговуючий персонал говорить російською мовою.

Греція займає південно-східну і південну частини Балканського півострова, а також ряд островів, на які припадає п’ята частина території. Найбільші острови – Кріт, Родос, Лесбос, Евбея. Сусідами Греції на півночі є Македонія і Болгарія, на північно-заході – Албанія, на північному сході – Туреччина. З півдня країна омивається Середземним морем, із заходу – Іоничним, зі сходу – Егейським.

На північному узбережжі Егейського моря, званому Фракією, знаходяться південні відроги Родопських гір. Центральна частина материкової Греції зайнята гірським масивом Пінд, найвищою точкою якого є Олімп, житло древніх міфологічних богів. Олімп підноситься на висоту 2917 м. На півостровах гори скелясті, але в деяких місцях вони відступають усередину, поступаючись місцем рівнинним ділянкам. Рельєф численних островів також гірський. Найбільші рівнини Греції, Фесалійська і Салонікська, розташовані уздовж узбережжя Егейського моря. Річки Греції невеликі за протяжністю. В основному вони протікають по розломах в горах, тому мають швидку течію. Головні річки – Арахтос, Ахелоос, Альякмон, Піньос і Сперхіос (материкова частина), Алфіос і Евротас (Пелопоннес), Аксьос (Вардар), Стрімон (Струма) і Нестос (Місця) (Македонія і Фракія). У Греції багато озер карстового походження, також є мінеральні джерела. Площа Греції 132 тис. Кв.км.

Греція є країною-учасницею Шенгенської угоди, згідно з яким в’їзна віза в Грецію дає можливість її власникові безперешкодно пересуватися по території держав-членів угоди: Греції, Бельгії, Данії, Німеччини, Іспанії, Франції, Ірландії, Італії, Люксембургу, Нідерландів і Португалії.

Митні правила традиційні. Заборонено ввозити наркотики, зброю, предмети старовини. На територію Греції можна безмитно ввезти не більше 10 кілограмів їжі і напоїв, 200 сигарет або 50 сигар, 1 літр міцних алкогольних напоїв або двох літра вина, 75 мл духів або 0,375 мл туалетної води, подарунків на суму не більше 150 євро. Валюта понад 2500 USD повинна декларуватися. Кожному туристу дозволено ввозити не більше однієї відеокамери, фотоапарата, магнітофона та інших дорогих переносних речей особистого користування. Такі ж обмеження стосуються спортивного інвентарю, наприклад лиж або велосипеда. Тварин можна ввозити при наявності ветеринарного сертифіката, завіреного грецьким посольством. У сертифікаті має бути підтверджено, що тварина не хворіла інфекційними хворобами, і що їй було зроблено щеплення від сказу не раніше, ніж за 12 місяців, і не пізніше, ніж за 6 днів до в’їзду в Грецію. Для собак необхідно також свідоцтво про щеплення проти ехінокока.

З країни заборонено вивозити предмети старовини, зате вільно можна вивозити копії. При покупці шуб, золотих і срібних виробів, ікон сучасної роботи необхідно зберегти чек – його можуть попросити пред’явити на митниці.

Відправити запит на підбір туру