Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
93413646

Тур в Швейцарію

У будь-який час року Швейцарія – відмінне місце проведення відпустки, де на малому просторі зосереджена унікальна краса природи і видатні творіння людських рук. Ця країна говорить на багатьох мовах і вміщує в своїх кордонах кілька культур. Недарма цю країну називають Європою в мініатюрі. Швейцарія знаменита гірськолижними курортами, високогірними озерами, банками, швейцарськими годинниками, тобто всім тим, що асоціюється з високою якістю. Безумовно, своїми багатствами Швейцарія багато в чому зобов’язана своєму головному капіталу – унікальному ландшафту, залучає сюди, починаючи з XIX століття, масу туристів з різних країн світу. Швейцарія – одна з найкрасивіших країн світу, недарма королева Великобританії Єлизавета II сказала під час візиту в Берн: «Швейцарія – це рай».

Вибір кращої пори року для відвідування залежить від цілей поїздки. На озерах найкраще відпочивати з червня по вересень (але слід врахувати, що в цей час ціни досить високі). Гірськолижні курорти працюють з кінця листопада по квітень.

В конституції Швейцарії державними мовами названі німецька, французька, італійська та ретороманська. Практично кожен житель цієї країни говорить на двох мовах. В наш час широке поширення отримав англійський.

Швейцарія розташована в серці Європи. Вона межує з Німеччиною на півночі, Францією на півночі і заході, Італією на півдні, Австрією і Ліхтенштейном на сході. Площа країни – 41,3 тис кв. км. Велика частина території розташована в Альпах, лише на півночі можна зустріти рівнинні землі. Висота Альп перевищує 4000 м, тому їх вершини покриті льодовиками, що дають початок гірським річкам. Найвища точка – пік Дюфур (4634 м). На північному заході підноситься інший гірський масив – Юра. Він не такий високий. Його найвища точка в межах Швейцарії, гора Мон – Тандр, становить тисячу шістсот сімдесят дев’ять м. У центральній частині країни знаходиться Швейцарське плоскогір’я.

Країна не має виходу до моря, зате вона багата річками й озерами. Найбільші річки – Рейн, Рона, Інн, Ааре, Тічино. Чим справді славиться Швейцарія – так це озерами. Вони мають льодовикове походження, тому мають витягнуту форму і великі глибини. Всього налічується близько 600 озер, найбільші – Женевське, Боденське, Цюріхське, Невшательское. Озера надзвичайно красиві і чисті.

На території Швейцарії можна зустріти сліди різних цивілізацій. Про римлян нагадують руїни в Nyon і Avenches. Романські і готичні пам’ятники архітектури можна знайти в Базелі, Женеві, Лозанні. Збереглася фортеця часів Ренесансу, Castello di Montebello. Багато представлено бароко. Його головний пам’ятник – знаменитий собор в Санкт-Галлені знаходиться під охороною ЮНЕСКО. У центральній Швейцарії знаходяться святині паломників Sachseln, Fueli і Ranft. Різноманітне так само й культурне життя – кожне велике місто має свій театр і симфонічний оркестр. Особливо відомі Оперний театр в Цюріху і Grand Theatre в Женеві. 600 музеїв Швейцарії відкриті для відвідувачів і радують різноманітністю експозицій.

Безмитно ввезти в країну можна предмети особистого користування: одяг, фото- і кінокамери, музичні інструменти, спортивний інвентар (це положення передбачає, що речі будуть вивезені назад, тобто вони не повинні призначатися для обміну, продажу та інших комерційних цілей), а також запас їжі на 1 день, подарунки та сувеніри на суму до 200 шв. фр. 2 літри спиртних напоїв міцністю до 15 1 літр вище 15, 200 сигарет (або 50 сигар, або 250 г тютюну). (Слід звернути увагу, що подібне обмеження поширюється також на перераховані вище товари, куплені в магазинах duty-free). Перераховані вище товари, що ввозяться в кількостях, що перевищують зазначені норми, обкладаються митом. Обкладається митом свіже м’ясо понад 1,5 кг, ковбаси, копченості понад 1 кг, м’ясо птиці понад 2 кг. М’ясні продукти повинні бути декларовані.

Відправити запит на підбір туру