Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
Maung-Boran-Samutprakarn1

Тур в Таїланд

Таїланд – одна з найбільш відвідуваних країн Південно-Східної Азії. Тут вдало поєднуються можливості для незабутнього відпочинку на тропічних пляжах з обширною екскурсійною програмою. Основні курорти цієї країни: Пхукет, Самуї, Крабі, Паттайя і Самет.

Найбільш примітні пам’ятники природи знаходяться на півночі Таїланду. Це численні національні парки, водоспади, печери, незаймані джунглі. Екскурсії до них найзручніше здійснювати з Чиангмая, столиці північного Таїланду і другого за величиною міста країни. На півночі проживають самобутні гірські племена карен, МЕВ, лисицю, лаху, яо-яо, з життям яких можна познайомитися під час походів.

Безумовно, головною визначною пам’яткою Таїланду є його столиця – Бангкок. Це найбільш екзотична столиця Сходу, де пам’ятники минулого вдало співіснують з творіннями сучасності. У Бангкоку немає єдиного центру, а є кілька рівнозначних районів, кожен з яких оригінальний і по-своєму примітний. Для туристів найцікавіші Історичний центр, китайський квартал, Шіло – сучасний центр міста, Сіам Сквеа – торговий район, в якому знаходяться найбільші супермаркети і більш дрібні магазини.

Кращий час для відвідування центральних, східних і північно-східних регіонів країни – з грудня по березень, коли стоїть суха погода з температурою повітря від +24 до + 26. На острів Пхукет найкраще їхати в листопаді – лютому, в Крабі – в період з листопада по квітень, на Самуї – з грудня по квітень.

У Таїланді офіційною мовою є тайська. У туристичних центрах широко поширена англійська. Невелика частина населення говорить на японською, китайською та малайською.

Таїланд займає центральну частину півострова Індокитай і північну частину півострова Малакка, також до неї ставиться ряд невеликих островів. На заході Таїланд межує з Лаосом і Камбоджею, на сході – з М’янмою, на півдні – з Малайзією. Країна омивається водами Сіамської затоки Південно-Китайського моря на півдні і Андаманського моря на південному заході.

Площа Таїланду становить 531,1 тис. Кв. км. Він простягається на 1500 км з півночі на південь і на 800 км із заходу на схід. Більше половини території країни займають низинні рівнини; на півночі і заході знаходяться гірські ланцюги, що мають переважно меридіональний напрям і що продовжуються на півострів Малакка. Найвищою точкою Таїланду є гора Дой-Інтанон (2595 м) в гірському масиві на західному кордоні. На сході знаходиться плато Корат, майже позбавлене рослинності в результаті інтенсивної вирубки лісів, а прибережна територія зайнята рівниною, відомої своїми прекрасними піщаними пляжами.

Найбільше значення в житті країни мають річки Менам, Меконг і Салуин. Живлення річок в основному дощове, тому в період дощів можуть бути повені. Озер в Таїланді мало, найбільше з них – озеро Луанг на півострові Малакка.

На території Таїланду створено 5 національних парків загальною площею близько 8 тис. Кв. км. До складу національних парків входять водопад Ераван (на захід від Бангкока), найвища гора Таїланду Дой-Інтанон і інші цікаві природні об’єкти. Заповідники, розташовані на гірських хребтах Кхунтхан і Танентаунджі на заході країни зберігають багато рослин і тварин джунглів. Тут знаходиться житло уцілілих в Таїланді слонів; тварин можна побачити навіть за роботою на лісових вирубках. Унікальні заповідники знаходяться на островах в затоці Phang Nga.

У країну можна безмитно ввозити 1 літр алкогольних напоїв, 200 сигарет або 50 сигар або 250 грамів тютюну, одну фото- або відеокамеру, 5 плівок для фотоапарата. Заборонені для ввезення порнографія і наркотики; особи, що провозять наркотики, в Таїланді засуджуються до смертної кари. Ввезення вогнепальної зброї та боєприпасів може бути здійснений тільки при наявності дозволу, виданого департаментом Поліції і місцевими реєстраційними органами. Ввезення іноземної валюти не обмежене (якщо ввозиться сума перевищує 10 тис. Необхідно заповнити декларацію), національної – не більше 2 тис. Бат.

З Таїланду заборонений вивіз зображень Будди або їх фрагментів (крім шийних медальйонів), золотих злитків, дорогоцінних каменів, платинових прикрас, марок. Для вивезення предметів старовини або творів мистецтва, незалежно від того, чи є вони оригіналами або репродукціями, необхідно отримати ліцензію на вивезення в Департаменті образотворчих мистецтв. Вивіз ввезеної іноземної валюти не обмежений, національної – не більше 500 бат.

Відправити запит на підбір туру