Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
news_3069

Тур в Турцію

Відпочинок в Туреччині – це високий рівень сервісу і комфорту. Він різнобічний. Можна вибрати пасивний відпочинок і протягом всього часу насолоджуватися сонцем, якого в цій країні надлишок, і морем, яке з травня по жовтень обласкає теплом. Туреччина – країна з давньою історією, при бажанні можна дізнатися про неї на численних екскурсіях. Туристам, які віддають перевагу активному відпочинку, в Туреччині запропонують рафтинг і джип сафарі. При цьому найоптимальніше поєднання ціни та якості гарантовано.

До Туреччини краще всього їхати навесні або восени – з квітня по червень або з вересня по жовтень. Купальний сезон на південному і західному узбережжі Туреччини триває з квітня по жовтень.

Офіційною державною мовою в Туреччині є турецька. У деяких регіонах країни також говорять курдською та арабською. У великих містах і туристичних центрах можна порозумітися англійською, французькою або німецькою мовами. А в улюблених місцях відпочинку наших співгромадян торговці непогано розуміють російську і українську мову.

Туреччина представляє курорти на будь-який смак. Пляжі тут в основному піщані та чисті, без медуз і акул, на узбережжі відсутні промислові підприємства. Найпопулярніші курорти розташовані на середземноморському узбережжі. Анталія – головний курорт Середземномор’я, пляжі тут піщані і швидше за все це міський курорт. Кемер – розташований на прибережній смузі між морем і горами. Гори захищають від вітрів, а море пом’якшує клімат. Тут прекрасна природа: гори, хвойні ліси, але кам’янисті пляжі. Курорт Белек славиться красою евкаліптових, кедрових і соснових лісів. Це батьківщина багатьох унікальних видів птахів. Белек визнаний гольф-центром регіону і найдорожчим курортом середземноморського узбережжя. Сіде – невеликий курорт на півострові, в 75 км від Анталії. Він не такий багатий рослинністю, як Белек, зате славний пам’ятками. Курорт Аланія – найекономічніший курорт. Але разом з цим він бідний рослинністю і не може похвалитися шикарними пляжами. Вони тут вузькі з жовтуватим піском. Курорт славиться своїми печерами.

Найпопулярніші курорти Егейського узбережжя наступні. Мармарис – вважається «європейським» курортом країни, розташований в затоці з трьома островами, повному затишних безлюдних бухт, дуже мальовничий. Фетхіє – є пляжі з великою галькою, а є піщані, не надто широкі. Бодрум – тусовочний курорт Туреччини, столиця нічного життя всієї країни, найкраще місце для шанувальників серфінгу, дайвінгу та інших водних видів спорту. Пляжі тут невеликі галькові, або штучні бетонні платформи з насипним піском. Кушадаси – чистий і зелений курорт в, основному з піщаними пляжами, але є і платформи. Памукале – більш відомий як лікувальний курорт.

Для українських туристів в’їзд до Туреччини безвізовий. Вона видається в будь-якому митному пункті протягом години. У паспорт ставиться марка, що надає право на перебування в країні. Термін дії закордонного паспорта повинен бути більше 3 місяців з моменту закінчення поїздки.

Без мита до Туреччини можна ввозити: сигарет – до 400 шт., Або сигар – до 50 шт., Або тютюну – до 200 гр., До 1 кг. кави, міцних спиртних напоїв – 3 відкорковані пляшки, вина – 2 відкорковані пляшки, подарунків – на суму не більше $ 200, косметики, парфумерії та продуктів харчування – в межах особистих потреб. Предметів і речей домашнього ужитку (холодильників, пральних машин, телевізорів, відеомагнітофонів) – по одному предмету кожного найменування, із зобов’язанням їх вивезення з країни після закінчення терміну поїздки. Крім предметів особистого користування дозволяється ввозити два фотоапарати, портативний радіоприймач, друкарську машинку, кінокамеру. Ювелірні вироби та інші цінності необхідно вказувати в декларації.

Заборонено ввезення наркотиків, нарковмісних ліків, зброї (для членів спортивно-мисливських клубів – 1 гладкоствольна рушниця і 100 патронів до нього). Заборонено вивезення зброї, боєприпасів, антикваріату і наркотиків.

Ввезення будь-якої валюти в Туреччину вільний, суми більше $ 5000 необхідно вказувати в митній декларації. Вивіз лір обмежений сумою, еквівалентною $ 100. На велику суму потрібно дозвіл банку.

Відправити запит на підбір туру