Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
tury_vo_vetnam-b

Названі найдешевші туристичні напрямки 2018 року

Лідерами серед найдешевших країн стали Індія та Індонезія.Фахівці з компанії Skyscanner, що займається пошуком авіаквитків, готелів і прокату автомобілів, склали рейтинг найбюджетніших туристичних напрямків 2018 року, пише дайджест AviaPort.

У топі рейтингу опинилися країни Південно-Східної Азії. Зокрема, мова йде про Індію, Індонезію, а також Непал і В’єтнам. За житло, харчування і транспорт в середньому туристу в цих країнах доведеться заплатити лише 40-45 доларів. Ціни наведені з розрахунку добового проживання двох дорослих.
Далі розташувалися популярна серед туристів Шрі-Ланка і Лаос – 60 доларів за двох. Замикає групу бюджетних напрямків Камбоджа із середнім показником у 70 доларів на добу.
Окрім цього, фахівці відзначили досить привабливі ціни в Абхазії – 65 доларів, Вірменії та Грузії – 70-80 доларів.
Відносно на такому самому рівні знаходяться й добові витрати для двох туристів в Болгарії, Румунії, Сербії, Чорногорії і Угорщині. На день тут мандрівникам необхідні в середньому від 70 до 85 доларів.
Рейтинг складений за проаналізованими звітами від блогерів і за інформацією з форумів з урахуванням середньої вартості проживання і харчування в кожній країні.
LXwKq_croper_ru
Hsd33_croper_ru
bdncN_croper_ru
Вартість перельоту під час підрахунку експерти не враховували.
Відправити запит на підбір туру