Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
2-31

Страхування

Турагенція «Корасон-ІФ» пропонує Програму добровільного медичного страхування у країни Європи страхової компанії «Укрфінстрах» від 40 грн. за одну медичну страховку. Вартість страхового поліса залежать від віку і роду заняття клієнта, необхідної суми покриття, терміну дії страховки і т.п.

Для виїзду на своєму авто до країн Європи Вам обов’язково потрібно придбати «Зелену карту» (Green Card). Вона допоможе уникнути непередбачених витрат у разі ДТП (а це тисячі євро в Європі), при цьому в деяких країнах за відсутність цього поліса передбачена адміністративна відповідальність.

Що таке «Зелена карта»?

«Зелена карта» – міжнародний страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах-членах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта».

Країни, в яких діє поліс «Зелена карта» (натепер – 47 держав): Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Велика Британія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірак, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Росія, Румунія, Швеція, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Югославія, Литва.

Для швидкого і зручного оформлення полісу Вам необхідно звернутися до нас в турагенцію, адже ми маємо право видавати поліси «Зеленої карти», оскільки являємося партнерами члена Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Відправити запит на підбір туру