C564DE39-DBEC-4CEE-8DFC-8DFDD7D5F7A3

Страхування

Медичне страхування за кордон

Турагенція «Корасон-ІФ» пропонує Програму добровільного медичного страхування у країни Європи страхової компанії «Укрфінстрах» від 60 грн. за одну медичну страховку. Вартість страхового поліса залежать від віку і роду заняття клієнта, необхідної суми покриття, терміну дії страховки і т.п.

Звертайтесь – +38 066 67 30 692, Юлія. 

«Зелена карта»

Для виїзду на своєму авто до країн Європи Вам обов’язково потрібно придбати «Зелену карту» (Green Card). Вона допоможе уникнути непередбачених витрат у разі ДТП (а це тисячі євро в Європі), при цьому в деяких країнах за відсутність цього поліса передбачена адміністративна відповідальність.

Що таке «Зелена карта»?

«Зелена карта» – міжнародний страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах-членах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта».

Країни, в яких діє поліс «Зелена карта» (на тепер – 47 держав): Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Велика Британія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірак, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Росія, Румунія, Швеція, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Югославія, Литва.

Для швидкого і зручного оформлення полісу Вам необхідно звернутися до нас в турагенцію, адже ми маємо право видавати поліси «Зеленої карти», оскільки являємося партнерами члена Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Автоцивілка

Автоцивілка або ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності) – це обов’язковий вид страхування в Україні для усіх власників автомобілів.

Автоцивілка починає діяти, якщо ДТП на дорозі сталося з Вашої вини. Страхова компанія відшкодовує матеріальні збитки та збитки, заподіяні життю і здоров’ю третіх осіб, які постраждали у цій ДТП. Отож, не забудьте застрахувати свою цивільну-правову відповідальність та будьте уважними на дорозі.

Для оформлення страхових полісів у «Корасон-ІФ» звертайтеся за телефоном +38 066 67 30 692, Юлія. 

Відправити запит на підбір туру