C53DF090-7144-4291-897B-5F1898034DDA

Гарячі тури

Якщо Ви не знайшли, що шукали, або у Вас просто немає часу займатися плануванням відпустки самостійно, довірте це професіоналам. Відправте запит нашим менеджерам — вони підберуть тур під Ваш індивідуальний запит!

Відправити запит на підбір туру

Гарячі тури 2019 для завзятих мандрівників з Івано-Франківська

9F7D4259-E249-44F8-9142-40D9E33F2B47

«Гарячі путівки» – словосполучення, знайоме багатьом. Практика цих спецпропозицій існує на туристичному ринку всього світу і користується значним попитом серед туристів. Ціна на гарячі путівки завжди значно менша, ніж початкова – вони продаються за собівартістю або навіть нижче.

Різке зниження вартості туру може бути пов’язано з різними чинниками, наприклад:

  • до від’їзду залишається 1-10 днів, а кілька путівок ще не розпродано;
  • акції та знижки з боку партнерів, наприклад, готель знизив вартість номерів;
  • хтось зняв бронь із путівки напередодні від’їзду;
  • в автобусі чи літаку залишилося кілька вільних місць.

Завдяки цьому ціна «палаючого туру» знижується до 30-50% від початкової.

Однак побутує думка, що сервіс «по-гарячому» відрізняється в гірший бік від звичайних турів. «Корасон-ІФ» з усією відповідальністю заявляє: це не так! Усі умови відпочинку туристів, які виїжджають з нами за горящими путівками з Івано-Франківська, є такими ж, як і для тих, хто придбав подорож заздалегідь.

Для оформлення путівки потрібен паспорт, якщо поїздка планується з дітьми, – їхні свідоцтва про народження. Всі супутні питання оперативно вирішують наші менеджери.

Найкращі горящі путівки від «Корасон-ІФ»

Для тих, хто регулярно купує гарячі екскурсійні тури по Європі, Івано-Франківськ є одним із найзручніших пунктів відправки завдяки близькості кордону, а туристична агенція «Корасон-ІФ» – найулюбленішою турфірмою. Окрім Європи, ми також спеціалізуємося на турах до Туреччини, Греції, Єгипту, Індії, Тайланду, ОАЕ, Тунісу та інших країн світу.


Без жодних проблем, не втрачаючи зайві гроші та час, у нас можна придбати найгарячіші, «просто з печі», путівки за вигідною ціною. Зі свого боку, ми робимо все, щоб Ваша подорож була суперкомфортною та безпечною:

  • страхуємо учасників турів, зокрема, за програмою «Зелена карта»;
  • практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного мандрівника залежно від його очікувань від поїздки.

Ми маємо 17-річний досвід пасажирських перевезень комфортабельними мікроавтобусами Mercedes в Іспанії. За період своєї діяльності ми успішно перевезли в і назад понад 13 тисяч пасажирів. Люди, які подорожують з нами, стають не тільки постійними клієнтами «Корасон-ІФ», а й нашими щирими друзями.

Також ми можемо допомогти вам відкрити візу у Івано-Франківську.

Перелік гарячих пропозицій на нашому сайті оновлюється щодня. Відстежуйте та вибирайте гарячі тури 2019 Івано-Франківськ – Весь світ!

Відправити запит на підбір туру