pineapple-1149668_1920

Пошук турів

Інформація про те, як правильно шукати тури

Коли справа стосується відпустки, дуже важливо підібрати саме той варіант відпочинку, який би відповідав усім запитам. Особливо якщо подорожуєте з маленькими дітками.

З чим потрібно визначитися насамперед:

  • Період подорожі. Найпопулярнішими для подорожей на морські курорти є спекотні липень та серпень. Але ціни у цей період також є найвищими. Тож, хтось надає перевагу відпочинку на початку літа чи осені, а дехто сподівається вихопити «гарячу путівку», коли тур можна придбати навіть за півціни. Це гарний варіант для самотніх подорожуючих чи пар, але він не завжди підходить для сімей з дітьми, адже зазвичай передбачає дуже мало часу на збори. Знайти та придбати «гарячі путівки» можна за допомогою туристичної агенції, у якої є доступ до системи з усіма наявними турами.
  • Кількість ночей. По-перше, слід пам’ятати, що тур рахується не в днях, а в ночах. Тож, навіть якщо Ви заселяєтесь до готелю о 23:00, платити будете, як за цілий день. Зазвичай чартерні рейси до курортних міст здійснюються раз на тиждень чи кожні 10 днів, отже, і рахувати ночі доведеться відповідно до перельоту. Дорослим може вистачити на відпочинок і тижня, що ж до дітей — чим більше часу Ви зможете провести на морі, тим краще, адже дитячий організм звикає до нового клімату набагато довше.
  • Категорія готелю. З огляду на те, як швидко будують нові готелі на розкручених курортах, іноді нові 4* можуть бути кращими за стару п’ятірку. Тут краще звернутися до менеджера туристичної компанії — зазвичай вони кожного року їздять у рекламні тури тими маршрутами, які пропонують, тому можуть порадити найкращий варіант.
  • Тип харчування. Це дуже важливий вибір для таких країн, як Туреччина і Єгипет, де на багатьох курортах ресторани можна знайти лише на території готелю. У такому випадку краще брати повний пансіон чи All inclusive, що включає додаткові перекуси та алкогольні напої. В інших країнах, особливо європейських, можна надати перевагу сніданку чи напівпансіону (НВ).

Пошук туру з Івано-Франківська зручно здійснювати на сайті нашої компанії. Найбільш популярними завжди були і залишаються:

Проте ми пропонуємо нашим клієнтам настільки широкий вибір країн, що Ви можете замовити навіть тур в Індію.

Якщо Ви не знайшли, що шукали, або у Вас просто немає часу займатися плануванням відпустки та пошуком туру в Івано-Франківську самостійно, довірте це професіоналам. Відправте запит нашим менеджерам — вони підберуть тур під Ваш індивідуальний запит!

Відправити запит на підбір туру