D85E6755-58C1-4121-8847-7F589926E8ED

Екскурсійні тури

Якщо Ви не знайшли, що шукали, або у Вас просто немає часу займатися плануванням відпустки самостійно, довірте це професіоналам. Відправте запит нашим менеджерам — вони підберуть тур під Ваш індивідуальний запит!

Відправити запит на підбір туру

Сучасні екскурсійні тури з Івано-Франківська: мінімум часу – максимум вражень

Сьогодні екскурсійний туризм – один із найпопулярніших видів відпочинку. Здійснюються екскурсійні тури різними видами транспорту, але автобусні подорожі вважаються найбільш комфортним різновидом цих вояжів. Під час такої екскурсії дуже зручно розглядати з високого вікна автобуса пейзажі та архітектурні шедеври нових міст.

Тури-екскурсії насамперед розрізняються за тривалістю:

  • Поїздки вихідного дня, розраховані на 2-3 доби. Протягом маршруту на туристів чекають кілька зупинок із можливістю харчування, ночівлі, здійснення покупок. Завдяки короткостроковості й можливості швидко зібратися у подорож вік-енд-поїздки є доволі популярними та затребуваними.
  • Багатоденний тур триває понад 3 доби. Цей вид екскурсійно-пізнавального туризму включає найцікавіші програми. Оптимальна тривалість багатоденних екскурсій – 5-7 діб.

Турфірма «Корасон-ІФ» реалізує в Івано-Франківськ екскурсійні тури від перевірених туристичних операторів, також допомагає в організації інших видів туристичних подорожей, таких як паломницькі тури. Виїзди відбуваються в основному з м. Львів, інколи можуть бути з ніших міст України.

Для деяких турів необхідно зробити візу.

Автобусні тури В івано-франківськУ по Україні і Європі, що залишаються в серці

Міжнародні екскурсійні тури в Івано-Франківську по країнах Європи від тур фірми «Корасон-ІФ» – чудова можливість отримати незабутні враження, зав’язати нові знайомства й повноцінно відпочити. Якщо ж Ви бажаєте також зекономити і не втратити на якості, то радимо час від часу перевіряти актуальні горящі тури.

Не меншою популярністю користуються в Івано-Франківську й екскурсійні тури по Україні: зі Львова вирушають комфортабельні туристичні автобуси, які провезуть Вас усіма мальовничими місцями нашої країни.

До ваших послуг:

  • найцікавіші тури по Україні та Європі від кращих українських операторів «Міст-тур», «Аккорд-тур», «Алголь», «Tango travel», «ІmiTour», «Сакумс»;
  • багато автобусів обладнані кондиціонерами та відеоапаратурою;
  • цікаві екскурсійні програми, під час яких навіть найдосвідченіші мандрівники дізнаються щось новеньке.

Обирайте найцікавіший для себе екскурсійний тур та приєднуйтесь до нашої дружної туристичної родини!

Відправити запит на підбір туру