f019dde1

Відпочинок в Турції 2019


Туреччина – країна сонця, гір і моря, що вабить відпочиваючих з різних куточків світу. Найкращий час для відвідання цієї чудової країни – початок осені, кінець весни і літо. В зимовий період тут значно тепліше, ніж в Україні, але погодні умови для пляжного відпочинку не підходять. Це хороший вибір для сімейного відпочинку, адже є багато варіантів «Все включено», що дозволяє повністю розслабитись і насолодитись спокоєм.

У Туреччині є багато туристичних курортів, зокрема і для дитячих груп, для яких тут створені відповідні умови. Сім’я може забронювати тур заздалегідь за вигідною ціною, забезпечивши собі місце в найкращих готелях Туреччини. Незабутній відпочинок з дітьми в Туреччині Івано-Франківськ пропонує вже не перший рік. За час існування нашої туристичної агенції тисячі людей змогли незабутньо провести свою відпустку в цій  чудовій теплій країні. У нас багато пропозицій на будь-який смак.

Відпочинок на Егейському і Середземному морях

Переліт до Туреччини займає всього кілька годин, що дуже зручно. Ця країна має багату історію і безліч цікавих пам’яток, які варто відвідати в екскурсійному турі. Особливу увагу варто приділити родзинці Туреччини – місту Стамбул, яке поєднує історичний дух і сучасність і є справжнім музеєм під відкритим небом.

turkey

Якщо ви прихильник суто пляжного відпочинку, рекомендуємо звернути увагу на курорти Егейського і Середземного морів. На перших пляжі переважно галькові, а на других є пляжі різних типів: піщані, з галькою, кам’янисті.

Найвідоміші курорти на Егейському морі – Кушадаси, Бодрум, Мармарис.

xl_153057240

На Середземному морі найбільшою популярністю користуються Анталья, Кемер, Аланья, Белек.

antaliya_5

Вас, безумовно, потішать наші дешеві гарячі тури в Туреччину з Івано-Франківська, ціни 2019 року лишились на тому ж рівні, що й минулого року. Отже, всі бажаючі зможуть відпочити з дітьми бюджетно і комфортно. Виліт відбувається зі Львова, віза до Туреччини для жителів України не потрібна.

Відпочинок в Турції 2019

До Туреччини на відпочинок найкраще їхати навесні або восени ‒ з квітня по червень або з вересня по жовтень. Купальний сезон на південному і західному узбережжі Туреччини триває з квітня по жовтень.

Офіційною державною мовою в країні є турецька. У деяких регіонах також говорять курдською та арабською. У великих містах і туристичних центрах можна порозумітися англійською, французькою або німецькою мовами. А в улюблених місцях відпочинку наших співгромадян торговці непогано розуміють і російську мову.

Підібрати тур Ви можете з допомогою форми пошуку турів тут

Відправити запит на підбір туру