Tourist Taking Photos

Як організувати подорож в Європу

Літо, відпустки і безвіз. Чим не набір аргументів, аби таки здійснити свою мрію – і з’їздити за кордон? На екскурсію, відпочинок чи просто потинятися тамтешніми вулицями.

ПІДГОТОВКА

Отже, ви наважились і вирішено – їдете! З чого почати? Сподіваємось, біометричний закордонний паспорт ви вже отримали?

Далі потурбуйтесь про гроші, платіжні картки, страховку.

По-перше, перед поїздкою варто зателефонувати в банк і попередити, в яку країну і як надовго ви їдете. (Це щоб система автоматично не заблокувала картку через підозри в шахрайстві). І під час дзвінка поцікавтеся, чи є обмеження за картковими операціями (ліміти для зняття грошей).

При безготівкових розрахунках краще носити з собою паспорт або інший документ з фото – продавець має право перевірити, чи дійсно це ваша картка.

Гроші на карту покладіть із запасом – під час операцій кошти блокуються за одним курсом, а під час списання через два-три дні курс може змінитися так, що залишок на рахунку може піти в “мінус”. А для уникнення додаткових витрат, пов’язаних з конвертацією, краще відкрити рахунок у євро або доларах США в залежності від країни, яку Ви збираєтесь відвідати.

Підключіть СМС-банкінг, так ви краще контролюватимете ваш рахунок.

Далі страховка. Вам потрібна страховка туристична. Страховки можуть включати в себе одне чи кілька зобов’язань: страхування витрат на отримання медичної допомоги; страхування від нещасних випадків під час перебування в подорожі; страхування від ризику виникнення збитків внаслідок анулювання або припинення подорожі. Чим більше послуг пропонує страховик — тим дорожче коштуватиме страховка, але тим менше у вас буде приводів для занепокоєння.

Куди?

Безвіз дає українцям можливість обирати для мандрівки серед 40 європейських країн.

826730_1727798

Транспорт

Тільки вам обирати, яким видом транспорту мандрувати. Серед доступних варіантів для українця: поїзд, автобус, літак або авто.

Якщо маєте намір мандрувати машиною — транспортний засіб також потрібно буде застрахувати, оформивши “Зелену карту”.

Відправити запит на підбір туру