sapordolio

В Італії відкрився виставковий центр оливкової олії

Віднедавна «Sapord’Olio» позиціонує себе не тілький як великий магазину, але і як постійно діюча виставка.
У новому закладі також відкрився сучасний виставковий зал. Тут усі охочі зможуть не тільки придбати оливкову олію вищих сортів «extra vergine», а й взяти участь у сенсорній дегустації цього продукту. Відпраляючись в тури в Італію, обов’язково завітайте «Sapord’Olio», де Ви зможете навчитися оцінювати аромати різних сортів оливкової олії.

 

Значне розширення функцій магазину – від торгових до інформаційно-просвітницьких – дозволяє його відвідувачам отримувати корисні знання про особливості сортів італійської олії і технології її виробництва. Діюча на території «Sapord’Olio» тематична виставка знайомить відвідувачів з етапами виробництва високоякісної оливкової олії.

Крім того, перед покупкою оливкової олії відвідувачам магазину надають можливість продегустувати продукт і оцінити його аромат. Так гості «Sapord’Olio» мають можливість перекотися в тому, що при виготовленні продукту були дотримані всі давні традиції італійських виробників. При цьому консультують покупців експерти із товариства дегустаторів оливкової олії, спеціально запрошені в «Sapord’Olio».

Крім оливкової олії, в «Sapord’Olio» можна придбати різні кулінарні делікатеси – трюфелі, елітні сорти паштету, сиру та багато іншого.

На нашому сайті Ви завжди можете підібрати гарячі тури не лише в Італію, а й до багатьох інших європейських країн.

Відправити запит на підбір туру