AH_2132HDR

Прогулянка над деревами у ПАР

У 2015 р. в Кейптаунському Національному ботанічному саду (ПАР) було офіційно розпочато будівництво моста над деревами з нагоди його 100-літнього ювілею.

images (1)Довжина уже завершеного мосту – 130 м. За задумом авторів проекту – інженера Генрі Фага і архітектора Марка Томаса, зовнішній вигляд моста має асоціюватися у відвідувачів зі змією, що повзе крізь дерева. Відповідно і назву споруді «Boomslang walkway» дав один із видів отруйних змій, які мешкають в південній частині Сахари.

Процес будівництва був максимально безпечним для навколишнього середовища. Особлива конструкція опор моста дозволила виключити можливість пошкодження об’єктів екосистеми, що склалася в Національному ботанічному саду. Крім того, всі елементи моста виготовлені з екологічно чистих матеріалів: каркас переходу і підтримуючі стійки складаються з міцних труб; при виготовленні настилу використовувалися забарвлені в темно-червоні тони рейки з сосни Падуак, що росте в західній Африці.

Дерев’яний міст в Національний ботанічний саду – це чудове місце відпочинку для мандрівників, які відправляються в тури в ПАР. Тут також встановлені спеціальні лавочки, присівши на які можна зручно спостерігати за життям парку. До того ж конструкція моста забезпечує туристам 360-градусний огляд. Дерев’яний міст починається серед густих зелених крон, а, пройшовши до середини, Ви уже будете на висоті 12 метрів над землею. Кажуть, що на деяких ділянках навіть з’являється відчуття, що ти летиш в повітрі.

Відправити запит на підбір туру