Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
113

Відпочинок на Мальдівах 2019


Мальдівські острови ‒ це нескінченні бірюзові і блакитні фарби океану, прекрасні пляжі з білосніжним піском.

Відпочинок на МальдівахМальдіви знаходяться в Південній Азії, на південний захід від Шрі-Ланки, в екваторіальних водах Індійського океану. Мальдівський архіпелаг налічує близько 2000 островів і 26 атолів.
Кілометри фантастичних пляжів на березі океану з білосніжним піском, прозора вода неймовірного блакитного кольору, готелі найвищого ґатунку, мальовничі коралові атоли і розкішні пальми – тут усе сприяє райському відпочинку!

Коли найкраще відпочивати на Мальдівах?

Середньомісячна температура на Мальдівах майже не змінюється протягом усього року і вдень становить близько +31ºС, вночі – +25ºС. Вологий сезон південно-західних мусонів триває з травня до листопада. В цей час на Мальдівах бувають короткочасні опади. Найкращий час для відпочинку на Мальдівах – у листопаді-квітні, тоді море спокійне, а погода сонячна й суха.


Серед атолів країни найкращими вважаються Лавіані, Південний Малє, Арі. Найпопулярнішими островами серед наших співвітчизників є Курумба, Куда Хураа, Бандос та Банановий Риф. На острови туристів доправляють водним транспортом або на гідропланах.

Види відпочинку на Мальдівських островах

Пляж на Мальдівах

  • Найпопулярнішим відпочинком на Мальдівах є дайвінг. Туристи з усього світу прагнуть зануритись у глибини Лаккадівського моря та познайомитись з підводною флорою і фауною Мальдівських островів. Відгуки про занурення та фантастичні фото підводного світу викликають справжнє захоплення.
  • Якщо є бажання отримати СПА-процедури, така можливість є майже в кожному готелі. Існують спеціальні пакети, де у вартість проживання включено кілька процедур, але їх краще бронювати завчасно.

Як замовити туристичний тур на Мальдіви?

Туристична аґенція «Корасон» організує гарячі тури на Мальдіви відпочинок з Івано-Франківська. Достатньо вказати дату, на яку бажаєте забронювати місця в готелі й квитки на літак. Переліт здійснюється авіакомпанією Turkish Airlines зі Львова з пересадкою у Стамбулі. Його тривалість – 11 годин 45 хвилин. Усі туристи прибувають в аеропорт, розташований у північному Малє, – головному атолі країни, на 27 островах якого розташовані найкращі готелі на Мальдівах.
Візу для українців, які прибувають на Мальдіви, не потрібно отримувати завчасно. При в’їзді в країну туристична віза відкривається безкоштовно і діє протягом 30 днів.
Якщо бажаєте замовити туристичний тур на Мальдіви, ціни на відпочинок Івано-Франківськ пропонує досить демократичні.
Відпочивайте незабутньо разом із «Корасон»!

Підібрати тур Ви можете з допомогою форми пошуку турів тут

Відправити запит на підбір туру