Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru
aola411

Щорічний липневий оперний фестиваль у Фінляндії

Однією з з цікавинок літніх турів у Фінляндію є липневий щорічний фестиваль оперного мистецтва в Савонлінні.

10827Щорічно у мандрівників, які збираються в липні до Фінляндії, є можливість насолодитися світовими оперними шедеврами. В цей час в місті Савонлінна за стінами справжньої середньовічної фортеці під назвою “Олавінлінна” проходить масштабний фестиваль за участю відомих оперних виконавців, які приїжджають з різних країн світу.

Відвідувачі оперного фестивалю в Саволінні можуть насолоджуватися справжнім розмаїттям опер, що написані протягом останніх двох століть. В обов’язковому репертуарі – італійська, французька, німецька та звичайно ж фінська опери.

Програма літнього сезону також включає нову постановку опери Ауліса Саллінена під назвою «Куллерво», яку глядачі вперше побачили в 1992 році в Лос-Анджелесі. Також гості фестивалю матимуть змогу почути постановку відомої опери Жоржа Бізе «Кармен» під керівництвом Раймо Сіркіа.

Крім цього, в Олавінлінні можна почути дві відомі опери – “Мадам Батерфляй” авторства Джакомо Пуччіні в постановці Ярі Хямяляйнен і “Чарівна флейта” знаменитого Вольфганга Амадея Моцарта. Також оперний на фестивалі до уваги гостей постановка масштабної хорової опери «Набукко» Джузеппе Верді у виконанні Уельської національної опери.

З кожним роком фестиваль в Санволінне набуває все більшої популярності серед туристів, що з’їжджаються сюди з багатьох країн. Родзинкою фестивалю є традиція проведення оперних вистав у середньовічному замку “Олавінлінна”, територія якого з усіх боків оточена мальовничим озером “Сайма”. Потужна енергетика і прекрасна акустика середньовічного замку Святого Олафа, збудованого ще в 1475 році, надає фестивалю особливу атмосферу. А воістину незабутнє видовище оперних постановок сприяє залученню людей до високого мистецтва.

На нашому сайті Ви можете підібрати тури до Фінляндії, а також тури по Європі на будь-який смак і бюджет.

Відправити запит на підбір туру