2693-31-grudnya-2017-roku-nabirae-chinnosti-memorandum-mizh-ukrajinoyu-ta-oae-pro-skasuvannya-vizovikh-vimog

Тури в ОАЕ з Івано-Франківська


Багато хто з нас прагне вирватися із сірих буднів та хоч ненадовго опинитися в теплому сонячному місці.  Відпочинок в ОАЕІ хоча відпочинок в ОАЕ не дешевий, восени та взимку цей напрямок є одним із найпопулярніших у турагенціях міста Івано-Франківськ разом з відпочинком в Єгипті.

Клімат

ОАЕ розташовані на Аравійському півострові, де панує тропічний і субтропічний клімат. Туристичний сезон починається тут з жовтня й триває до травня, влітку ж тут занадто спекотно. Купатися можна практично у будь-яку пору року,  хоча у січні температура води може опускатися трохи нижче +20°C.

Особливості відпочинку в ОАЕ

  • Країна відома насамперед своїми неймовірними проектами ‒ рукотворними островами химерних форм, розкішними готелями, що схожі на палаци, височенними баштами, співучими фонтанами та ін. Сюди їдуть не за старовиною, а навпаки, щоб своїми очима побачити суперсучасне майбутнє, створене посеред пустелі.
  • ОАЕ ідеально підходять для відпочинку з дітьми. В найпопулярнішому еміраті країни ‒ Дубаї, є кілька величезних аквапарків та тематичних розважальних парків, а також один із найбільших у світі океанаріумів. Батьки ж можуть чудово провести час в одному з багатьох шопінг-молів чи ресторанів.
  • ОАЕ ‒ ісламська країна, тож тут існують певні обмеження. Наприклад, на продаж і вживання алкоголю, поведінку в громадських місцях, включаючи манеру вдягатися. Особливо жорсткі закони встановлено в еміраті Шарджа.

Віза та необхідні документи для відпочинку в ОАЕ

Для в’їзду до ОАЕ з Івано-Франківська громадянам України потрібна віза. Її можна оформити самостійно через посольство країни або за допомогою туроператора Івано-Франківськ.

У будь-якому випадку Вам знадобляться:

  • копія дійсного закордонного паспорту;
  • підтвердження оплати туру/готелю.

В Україні видається лише ксерокопія візи, яку необхідно взяти з собою. Оригінал турист отримує в аеропорту ОАЕ після прильоту. Візу завжди потрібно мати при собі до моменту виїзду з країни.

Оформлення документів, як і подорож до ОАЕ, потребує розуміння багатьох нюансів, тож недосвідченому туристу краще отримати детальну консультацію у фахівців. Придбати тури в ОАЕ в місті Івано-Франківськ можна в компанії «Корасон-ІФ». З нами безпечно, комфортно та завжди цікаво!

Тури в ОАЕ з Івано-Франківська — це  приємні ціни та шикарний відпочинок!

Відправити запит на підбір туру