vidpochynok-v-tunisi

Тури в Туніс з Івано-Франківська


Туніс ‒ це відпочинок на берегах Середземного моря, історичні пам’ятки, цілюще оздоровлення для мільйонів туристів.

Відпочинок у Тунісі

Щоб поїхати на відпочинок до Тунісу, українці зазвичай купують групові тури, зокрема й у місті Івано-Франківськ.

Клімат

Туристичний сезон у Тунісі триває з квітня до листопада. Найспекотніше тут влітку, коли температура повітря досягає +35°C. Наприкінці вересня починається оксамитовий сезон з комфортною температурою +26-28°C. Відкривають купальний сезон у червні чи навіть у травні, насолоджуючись теплою водою аж до кінця жовтня. На острові Джерба, що входить до складу Тунісу, відпочивати можна протягом усього року.

Особливості відпочинку в Тунісі 2019

Туристам, які хочуть поїхати на відпочинок до Тунісу 2019 року з м. Івано-Франківськ, корисно знати:

  • Колись на території сучасного Тунісу проживали фінікійці, і саме тут знаходилося відоме античне місто-держава Карфаген. За свою довгу історію країна була римською і візантійською провінцією, входила до складу Османської імперії, побувала під протекторатом Франції. Тож не дивно, що тут залишилося багато архітектурних скарбів, які цікаво досліджувати. До речі, багато тунісців розмовляють французькою.
  • Кухня Тунісу ближча до європейської, ніж до арабської, хоча й не обійшлося без незвичних поєднань інгредієнтів. Популярними є страви з риби та баранини. Ставлення до алкоголю не таке жорстке, як в інших ісламських країнах.
  • Говорячи про Туніс, не можна не згадати про її таласокурорти. Найвідоміший із них — Хаммамет. Щороку сюди приїжджають сотні тисяч людей, які бажають поліпшити обмін речовин та здоров’я суглобів, заспокоїти нервову систему чи просто насолодитися таласопроцедурами, які включають грязьові та морські ванни, масажі, водоростеві обгортання та ін.

Віза та необхідні документи для відпочинку в Тунісі

Якщо Ви є громадянином України та подорожуєте до Тунісу у складі туристичної групи, то завчасно відкривати візу не потрібно, так як і на відпочинок у Туреччині.

Її ставлять у закордонний паспорт відразу після прильоту. При собі у Вас мають бути:

  • дійсний закордонний паспорт;
  • зворотній авіаквиток;
  • ваучер на проживання від туристичної компанії.

Якщо Ви прагнете відвідати таємничий Туніс та отримати найкращий відпочинок, звертайтеся до туристичної компанії «Корасон-ІФ» , м. Івано-Франківськ. Ми дбаємо про наших клієнтів, даруючи їм незабутні враження!

Збираєтесь в Туніс? Тури Івано-Франківськ підготовив чудові!

Відправити запит на підбір туру